Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Тиждень науки «Менделєєвські читання» на біологічному факультеті, присвячений 180–річчю з дня народження Д.І. Менделєєва

17.11.2014 року відбулося урочисте відкриття тижня науки, який був присвячений 180-річчю з дня народження Д.І.Менделєєва.
Відбулася науково-практична конференція «Д.І. Менделєєв та сучасність»
Студенти та  викладачі факультету приймали активну участь у проведенні заходу. В конференції  висвітлили біографію та наукову діяльність великого російського хіміка Д.І. Менделєєва. 
У цей день молодих науковців привітав декан біологічного факультету Черно В.С. та завідувач кафедри Романкевич О.В.
В кінці заходу магістри та активні студенти біологічного факультету представили сценку з педагогічної роботи Менделєєва.
 

Тиждень науки «Менделєєвські читання» на біологічному факультеті, присвячений 180–річчю з дня народження Д.І. Менделєєва

 

Більше фотографій у розділі "Подробнее" та за посиланням - https://vk.com/album-45561656_205752709

Відео - https://vk.com/wall-45561656_1471

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"

Нещодавно (11.11.14 р.) ТК "Homo Creativus" провів свій третій літературний вечір, присвячений Дню української писемності та мови і, водночас, представив свій третій збірник студентських віршів та прози. На вечорі була присутня, вже всіми улюблена, атрибутика клубу - чай, кава, випічка та запалені свічки. Звичайно там було і весело, і сумно; слухачі разом з читачами і сміялись, і плакали... А наприкінці свята всі бажаючі залишились на перегляд фільму "Вій" 1967 р.

А вже сьогодні (14.11.14 р.) ТК "Homo Creativus" був номінований на звання "Найкращий клуб МНУ ім. В.О.Сухомлинського" на концерті, присвяченому до Дня Студента "Студент Року". Нехай наші "Креативуси" не стали володарями головної статуетки, але сам факт номінації дуже прорадував членів клубу.

"Номінація - це вже прорив для нас. Клуб, який існує два роки ніколи б не здобув такої популярності, хоч виступаємо ми на рівні факультету. Нагорода для нас - це перший крок до визнання та популярності серед студентів і мешканців міста Миколаєва. А ми ніколи не зупинимось і будемо йти далі нашою творчою стежкою. " - посміхаючись, сказала голова клубу Качирко Ірина.

"Буду відвертою, я дуже рада цій номінації! Для мене і, я впевнена, для інших членів клубу, це просто щастя! Ця номінація дає нам новий поштовх для роботи та розвитку. Нехай ми не перемогли, але нас вже побачив весь університет. Я дякую всім студентам, які хоча б раз прийшли на наші вечори, дякую викладачам, які допомагають нам у нашому розвитку, дякую моїм товаришам, які не забувають і ходять на збори клубу. А особливо, дякую Андрію, за те, що вийшов і забрав статуетку. Загалом, дякую всім!" - емоційний коментар від заступника голови Волощук Юлії.

 

Ну що ж, "Креативуси", ми бажаємо вам подальшого розвитку та підкорення нових висот!

 
Фоторепортери: Кудіна Катерина та Нікутіна Людмила. 

 

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"
 Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"
 
 
Більше фото за 11.11.14 можна знайти тут: https://vk.com/album-51310565_205844749
Більше фото за 14.11.14 можна знайти тут: https://vk.com/album-45561656_205634226
 


Науковий гурток А.Г.Е.Т. починає свою роботу


Організовується гурток під керівництвом професора Вовка Ю. М. та з сумісництвом Чеботар Л. Д. з Анатомії, Гістології, Ембріології та Топографічної анатомії (А.Г.Е.Т.).
В рамках цієї події 11.11.14 в 223 аудиторії пройшов організаційний вступ до наукового гуртка.
Всі бажаючі звертайтеся до Чеботар Л. Д. або Кірсанова Д. (секретар).

З багажем знань, Anima_TV.
 
Науковий гурток А.Г.Е.Т. починає свою роботу
Науковий гурток А.Г.Е.Т. починає свою роботу
 

Всі кошти з проведеної ярмарки підуть на покращення умов життя для воїнів зони АТО

Автор: Екатерина от 6-11-2014, 17:38
Як всім відомо, 28 жовтня цього року на біологічному факультеті пройшов ярмарок під назвою "Осінні ласощі". Як повідомлялось у рекламі: всі кошти підуть на покращення умов життя для воїнів зони АТО.

В кінці дня Координатор з питань благодійності - Качирко Ірина та голова культурно-масової комісії - Волощук Юлія підрахували отримані кошти. Всього було зібрано 688 грн.

31 жовтня Качирко Ірина, Волощук Юлія та Голова студентського самоврядування біологічного факультету - Костюков Юрій на отримані кошти купили 2 пачки кави (400 г/шт.), 10 банок тушонки (500 г/шт.) та 8 банок згущеногого молока (250 г/шт). Та цього ж дня посилка була доправлена у Миколаївський Центр Волонтерів, які передали нашу посилку та маленький лист з номерами телефонів Юлі та Юри бійцям зони АТО.

6 листопада до Юлі та Юри зателефонував чоловік і представився як Василь (Ясень). Подякував біологічному факультету за маленький подарунок і розповів, що наша посилка потрапила під Донецьк (біля Донецького аеропотру). Трохи розповів про їх життя, обстріли "Градами" зі сторони терористів та наказ про заборону стрільби. Він ще раз подякував та поклав слухавку...

Хоча, ми всі розуміємо, що дякувати повинні ми... За мир на нашій територїі, за те, що всі ми ще живі. Слава Українським Воїнам, Слава Українським Героям.
 
 

Всі кошти з проведеної ярмарки підуть на покращення умов життя для воїнів зони АТО

 

З любов'ю Anima TV та біологічний факультет, в цілому.

Благодійна ярмарка "Осінні ласощі"

Автор: Екатерина от 28-10-2014, 22:42
28 жовтня на біологічному факультеті пройшла благодійна ярмарка "Осінні ласощі", основною темою якої була домашня випічка. Це "свято живота" було приурочене до Міжнародного дня домашнього печива та присвячене збору коштів для підтримки воїнів АТО.
Найактивнішими учасниками ярмарки стали студенти І-ІІІ курсів та студентка VІІ курсу - Качирко І., які частували студентів факультету та коледжу всілякими смаковиками. Студентська рада фак-ту організувала музичний супровід з використанням пісень відомих українських груп, а Волощук Ю. та Телиця І. активно підспівували, таким чином створивши неповторну, веселу атмосферу. Дякуємо всім за участь і активність.
 

Благодійна ярмарка "Осінні ласощі"

 

Благодійна ярмарка "Осінні ласощі"

 

Більше фото можна знайти тут: http://vk.com/album-45561656_204562347

Всеукраїнська конференція "Морфологія людини та тварин"

Автор: Екатерина от 26-10-2014, 19:35
23 - 24 жовтня на біологічному факультеті відбулася Всеукраїнська конференція "Морфологія людини та тварин", на якій були присутніми гості-поофесори з різних куточків України, студенти, магістранти та науковці нашого рідного Миколаєва. У перший день конференції відбулося знайомство шановних гостей з нашим факультетом та пленарне засідання. Другого дня пройшла робота за секціями. За час конференції виступили д.м.н., професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації ЧДУ ім. Петра Могили м. Миколаєва Зюзін В.О.; д.м.н., професор, завідувач кафедри цитології, гістології та ембріології ДВНЗ "Українська медична стоматологічна академія" Шепітько В.І.; д.м.н., професор, завідувач кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією Луганського державного навчального медичного університету Вовк Ю.М. (з недавніх пір професор і нашого факультету також); д.м.н., доцент, завідувач кафедри біології людини та тварин МНУ ім. В.О. Сухомлинського Авраменко А.О.; д.м.н., професор, завідувач кафедри патофізіології ДВНЗ "Українська медична стоматологічна академія" Костенко В.О. та ін. Серед гостей конференції також можна відзначити д.м.н., професора Островську Г.В., д.м.н. Вовка О.Ю.
Ми раді вітати у такий складний для країни час вчених, які не вагаючись завітали до нас розвивати біологічну науку та зміцнювати дружні зв'язки.

Всеукраїнська конференція "Морфологія людини та тварин"

 


День посвячення першокурсників у студенти

Автор: Екатерина от 19-10-2014, 13:13
7 жовтня відбулася найзначніша подія у житті студентів першого курсу - їх офіційно прийняли до великої родини Біологічного факультету та посвятили у студенти. Цей мініконцерт організували активні студенти нашого факультету під керівництвом студентської ради. 
На цьому посвяченні було все: вступне напутнє слово декана Черно В.С.; перша лекція з психології студентів на тему «Студент та його думки», на якій першокурсники дізналися, про що думають студенти та викладачі; перший екзамен з маршруткології, на якому студенти за звуком мотору вгадували, про яку маршрутку нашого міста йде мова (до речі, всі здали екзамен з першої спроби та отримали добрі оцінки); талановиті виступи співачки Ілони Телиці і танцюристки Аліни Лиманської; сценка від команди КВН "Made in biofak” про те, як студент після шкільного випускного прийшов додому і його зустріла мама; фільм від біологічного телеканалу "Anima_TV” під назвою "Один день з життя студента біологічного факультету”...
Ми намагалися вмістити в одну годину концерту все наше життя, роботу, інтереси, радощі та можливості, які дає нам навчання на цьому факультеті. Сподіваємося, першокурсники нас почули:)
Наприкінці студенти першого курсу промовили клятву, яка буде вести їх по дорозі навчання. Сподіваємося, успішного та продуктивниго.
 

День посвячення першокурсників у студенти

 

Більше фото у розділі "подробнее"


 

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «Д.І. МЕНДЕЛЄЄВ ТА СУЧАСНІСТЬ»

Автор: GLaDos от 23-09-2014, 21:39

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Науково-практичної конференції молодих науковців «Д.І. Менделєєв та сучасність», яка відбудеться у Миколаєві 17 листопада 2014 р.

Організатори конференції: біологічний факультет та Студентське наукове товариство Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці (віком до 35 років), які проводять дослідження у галузях хімії, біології, біомедицини та екології. Форма участі у конференції очна. Учасники конференції можуть обрати одну з двох форм представлення своїх робіт: усна або стендова доповідь.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

 

Робота конференції планується за наступними напрямками:

 

 • неорганічна хімія
 • біохімія
 • біофізикаорганічна хімія
 • фізіологія людини та тварин
 • зоологіяфізколоїдна хімія
 • біомедицина
 • ботанікамолекулярна та клітинна біологія
 • мікробіологія, вірусологія та імунологія
 • фізіологія та біохімія рослинбіоінформатика
 • біотехнологія
 • мікологія та фітопатологія
 • генетика та селекція
 • екологія

До початку роботи конференції буде видано збірник тез доповідей учасників. Її матеріали будуть розміщені на сайті біологічного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського після завершення роботи конференції.

 

Детальна інформація знаходиться під катом