Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
» Материалы за 14.11.2014
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"

Нещодавно (11.11.14 р.) ТК "Homo Creativus" провів свій третій літературний вечір, присвячений Дню української писемності та мови і, водночас, представив свій третій збірник студентських віршів та прози. На вечорі була присутня, вже всіми улюблена, атрибутика клубу - чай, кава, випічка та запалені свічки. Звичайно там було і весело, і сумно; слухачі разом з читачами і сміялись, і плакали... А наприкінці свята всі бажаючі залишились на перегляд фільму "Вій" 1967 р.

А вже сьогодні (14.11.14 р.) ТК "Homo Creativus" був номінований на звання "Найкращий клуб МНУ ім. В.О.Сухомлинського" на концерті, присвяченому до Дня Студента "Студент Року". Нехай наші "Креативуси" не стали володарями головної статуетки, але сам факт номінації дуже прорадував членів клубу.

"Номінація - це вже прорив для нас. Клуб, який існує два роки ніколи б не здобув такої популярності, хоч виступаємо ми на рівні факультету. Нагорода для нас - це перший крок до визнання та популярності серед студентів і мешканців міста Миколаєва. А ми ніколи не зупинимось і будемо йти далі нашою творчою стежкою. " - посміхаючись, сказала голова клубу Качирко Ірина.

"Буду відвертою, я дуже рада цій номінації! Для мене і, я впевнена, для інших членів клубу, це просто щастя! Ця номінація дає нам новий поштовх для роботи та розвитку. Нехай ми не перемогли, але нас вже побачив весь університет. Я дякую всім студентам, які хоча б раз прийшли на наші вечори, дякую викладачам, які допомагають нам у нашому розвитку, дякую моїм товаришам, які не забувають і ходять на збори клубу. А особливо, дякую Андрію, за те, що вийшов і забрав статуетку. Загалом, дякую всім!" - емоційний коментар від заступника голови Волощук Юлії.

 

Ну що ж, "Креативуси", ми бажаємо вам подальшого розвитку та підкорення нових висот!

 
Фоторепортери: Кудіна Катерина та Нікутіна Людмила. 

 

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"
 Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"

Тиждень радощів або "Вітаємо, Homo Creativus!!!"
 
 
Більше фото за 11.11.14 можна знайти тут: https://vk.com/album-51310565_205844749
Більше фото за 14.11.14 можна знайти тут: https://vk.com/album-45561656_205634226
 


Науковий гурток А.Г.Е.Т. починає свою роботу


Організовується гурток під керівництвом професора Вовка Ю. М. та з сумісництвом Чеботар Л. Д. з Анатомії, Гістології, Ембріології та Топографічної анатомії (А.Г.Е.Т.).
В рамках цієї події 11.11.14 в 223 аудиторії пройшов організаційний вступ до наукового гуртка.
Всі бажаючі звертайтеся до Чеботар Л. Д. або Кірсанова Д. (секретар).

З багажем знань, Anima_TV.
 
Науковий гурток А.Г.Е.Т. починає свою роботу
Науковий гурток А.Г.Е.Т. починає свою роботу