ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МОРФОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ТВАРИН»
(присвячена 70-ій річниці з дня народження О.І. Цебржинського)
Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Морфологія людини та тварин», яка відбудеться 2-3 листопада 2017 року на кафедрі лабораторної діагностики Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського згідно листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2017 року за №1/9 – 125 про включення до реєстру наукових конференцій МОН України.
Метою ІІІ всеукраїнської науково-практичної конференції «Морфологія людини та тварин» є висвітлення нових теоретичних і прикладних питань морфології людини та тварин, а також сучасних морфологічних методів дослідження; обмін думками та пошук нових пріоритетних напрямків наукових досліджень в галузі морфології; встановлення та розвиток нових контактів у сфері наукового співробітництва між навчальними закладами, науковими установами, підприємствами України; впровадження нових наукових розробок; залучення молодих науковців до розробки актуальних напрямків морфологічних досліджень.
Вимоги до оформлення статей і тез доповідей наведені в інформаційному листі:
До уваги випускників біологічного факультету. В компанію PepsiCo («Сандора») у хімічну лабораторію запрошуються випускники, що мають знання та навички з хімії (біолог-хімік, біолог-лаборант). Повна зайнятість. Соціальний пакет. Достойна та своєчасна зарплатня. Звертатись за тел. 063-437-87-85 (Ющишина Г.М.)
До уваги випускників біологічного факультету. На ВО «Екватор» (м.Миколаїв) у хімічну лабораторію запрошуються випускники, що мають знання та навички з хімії (біолог-хімік, біолог-лаборант). Повна зайнятість. Соціальний пакет. Достойна та своєчасна зарплатня. Звертатись за тел. 063-437-87-85 (Ющишина Г.М.)
20 лютого 2016 р. о 10:00 відбудеться День відкритих дверей МНУ ім. В.О. Сухомлинського в актовій залі (навчальний корпус №2). Спілкування представників біологічного факультету з абітурієнтами відбудеться о 11:30 в аудиторії 02.404 (навчальний корпус №2). Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися зі структурою, навчальною та науковою роботою нашого факультету та університету загалом.
Дорогі друзі!
Професорсько-викладацький колектив Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського щиро вітає вас із Новим Роком та Різдвом Христовим!
Нехай Новий рік ступить на Ваш поріг із довгоочікуваним тривалим миром, добром, благополуччям, принесе щастя, сили й здоров’я, мудрість і терпіння, збагатить Вашу оселю достатком!
Нехай завжди буде з Вами Господь, а дорогу в майбуття осява яскрава Різдвяна Зірка!
З глибокою повагою та найкращими побажаннями,
ректор Валерій Будак
На біологічному факультеті з 23 до 28 листопада проходитиме тиждень науки «Мечниковські читання» присвячений 170-річчю з дня народження І. І. Мечникова. Початок тематичного тижня відзначений науково-практичною конференцією «Мечниковські читання» для студентів, аспірантів та молодих вчених.
Конференцію відкрили вступним словом професор, доктор біологічних наук Наконечний І. В. та доцент, кандидат геологічних наук Смирнова С. М., розповівши про життя та значення трудів І. І. Мечникова. Доповнили вступне слово доцент, кандидат біологічних наук Вичалковська Н.В., доповівши про вклад у світову науку видатного фізіолога, та декан факультету, доцент, кандидат біологічних наук Чеботар Л. Д. наголосила на важливості для студентів прийняти активну участь у науковому тижні. Спеціалісти (Семенюк Світлана, Кривошеєва Катерина) та магістри (Доброжан Наталія) виступили з короткими реферативними доповідями.
Бажаємо студентам сил та наснаги у проявленні своїх наукових знань та навичок виконання наукової роботи.
На біологічному факультеті проходять курси з хімічного аналізу природної, підземної, стічної та питної води під керівництвом провідного фахівця лабораторії екології та моніторингу навколишнього середовища Гладких Тетяни Миколаївни. Дана додаткова освітня послуга доступна всім бажаючим студентам кваліфікаційного рівня «Бакалавр» ІІ та ІІІ років навчання. Впродовж курсу студенти мають змогу виконувати хімічний аналіз на визначення вмісту заліза, цинку, міді, хлоридів, сухого залишку, нітритів, нітратів, аміаку у воді, а також визначити її жорсткість. Студенти самостійно виконують титрування, колориметрування, зважування та поліпшують навички роботи з колориметром фотоелектричним концентраційним КФК – 9, вагами лабораторними AD50/AD3000, дистилятором електричним ДЕ-5 тощо. Частина студентів бажає результати своєї роботи у лабораторії впродовж курсів з хімічного аналізу води використати при написанні курсової роботи.
28 листопада 2015 року об 11:00 відбудуться батьківські збори для студентів І курсу