Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
» Последние публикации на сайте
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Краса понад усе!

Автор: Екатерина от 28-03-2015, 11:45
Краса понад усе!Краса - відображення душі. Саме цю гіпотезу підтвердили чарівні учасниці весняного конкурсу.
 Отож, 26.03.15 в арт-клубі "Дельмар" відбувся конкурс краси "Міс Весна". Прийняти участь мали змогу дівчата нашого університету. Свої здібності й милість показали 10 конкурсанток з різних факультетів. Серед них була й представниця нашого біофаку - Ващенко Аліна (320 група). За свою наполегливість, щирість та старання Аліна отримала друге місце в номінації "Віце-Міс" та була нагороджена гарними призами. Та, незважаючи на призове місце, все ж таки емоції переповнювали максимально. Бо участь - це вже маленька перемога. Мабуть, не мале значення відіграла й підтримка. Адже студенти нашого факультету не залишилися байдужими і прийшли вболівати за нашу красуню. 
Ось які результати наполегливості,вдачі,бажання і прагнення до перемоги та яскравості. Не думаю, що все це просто так. Все це йшло вiд душі. Бо краса і поведінка - це й є наша сутність. Тож не соромтеся розкривати свої таланти і демонструвати свою красу. Бо це є ви і тільки ви самі.
Краса понад усе!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
З любов'ю, Anima TV
Більше фото: тут
 

В Китае зоологи нашли "волшебного кролика"

Автор: Екатерина от 25-03-2015, 21:37
     В китайском горном массиве Тянь-Шань зоологи впервые за 22 года обнаружили кролика редкой породы Ili Pika (илийская пищуха). Об этом сообщает портал британского издания The Daily Mail.
     Из-за неизученности и редкости появления в зоне обитания человека данных животных прозвали «волшебными кроликами». Представители этого биологического вида впервые были замечены работником службы охраны природы Ли Вэйдуном в 1983 году, и на этот раз Ili Pika также попался на глаза именно этому эксперту.
 

В Китае зоологи нашли "волшебного кролика"

 

Биологи нашли первое меняющее структуру кожи позвоночное животное

Автор: Екатерина от 25-03-2015, 21:14
     Американские зоологи открыли первое в мире позвоночное животное, способную менять структуру своей кожи — это лягушка размером с ноготь, чья кожа из колючей превращается в гладкую за несколько минут. Нашли животное в заповеднике на западных склонах Анд, в Эквадоре, а рассказали о нем ученые на страницах журнала Zoological Journal of the Linnean Society.
      Пристимантиса мутабельного (Pristimantis mutabilis) супруги Катерина и Тим Кринаки (Katherine Krynak, Tim Krynak) открыли на территории влажных горных лесов Чоко, где обитает множество видов, еще неизвестных науке. Биологи ежегодно обследуют амфибий заповедника в поисках редких животных. В 2006 Кринаки впервые обратили внимание на лягушку, и сфотографировали. Поняв, что перед ними неизвестный вид, они стали называть ее «панк-рокер» за колючки на спине.
     В 2009 году ученые натолкнулись на лягушку и поймали ее для подробного изучения. На ночь амфибию закрыли пластмассовой чашкой, однако утром все колючки с кожи исчезли. Разочарованные биологи решили, что случайно поймали не то животное, и приготовились вернуть его назад в лес. Однако через несколько часов колючки вернулись.
     Тим Кринак провел специальную фотосессию, снимая лягушку на фоне гладкой белой доски, и фиксируя, как кожа превращается из покрытой колючками в гладкую за пять минут. По мнению ученых, такая способность может обеспечивать камуфляж на фоне мха (для защиты от хищников), но эта гипотеза еще требует подтверждения.
     Факт принадлежности лягушки к уникальному виду (Pristimantis mutabilis) подтвержден анализом ДНК, описанием формы тела и окраски, а также анализом ее криков. Размер самки вида достигает 20-23 сантиметров в длину, у самцов он еще меньше.
 

"ГРА, ЧИ ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ?"

Як відомо, нерозумних людей не буває, а ось наскільки розумні студенти нашого факультету - ми мали нагоду дізнатися на конкурсному турнірі.
04.03.15 пройшов захід під яскрасвою назвою "НАЙРОЗУМНІШИЙ". У цій інтелектуальній грі мали змогу прийняти участь всі, хто бажав перевірити свої знання з хімії. Адже ця багатогранна і цікава наука не така вже й проста.

"ГРА, ЧИ ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ?"
  "ГРА, ЧИ ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ?"

Марш гідності в Миколаєві

 

Марш гідності в Миколаєві пройшов під девізом: «Миколаївщина - столиця патріотів»

22 лютого, в Миколаєві близько 1000 людей взяли участь у Марші гідності, який пройшов вулицями Радянська, проспект Леніна, Садова і завершився молитвою за мир біля пам'ятника Героям Небесноїсотні в Сквері Європи. Студенти  біологічного факультету активно брали участь у ході

 

Марш гідності в Миколаєві
Марш гідності в Миколаєві
Марш гідності в Миколаєві

День вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

20 лютого день Героїв небесної сотні та вшанування українських захисників!

Не минули нас і сумні події: 20 лютого на факультеті студентським активом було проведено інформаційну годину в честь Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування  українських  захисників. Була підготовлена фотовиставка та стіннівки з подіями тих днів.

 

День вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні
День вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

Свято Масляної

На нашому факультеті тиждень з 16 по 22 лютого пройшов весело та яскраво! Причиною цьому стало свято Масляної, яке своїми традиціями сягає далеко в минуле. Студенти біологічного факультету підготувалися до  благодійної ярмарки, яка відбулася 17 лютого. Всі бажаючі могли скуштувати смачні блини та зробити невеликий внесок для допомоги української армії.

 Наступного дня, всі прихильники прекрасного мали змогу відвідати святковий концерт, який неймовірно піднімав настрій та дарував позитивні емоції!

 


 Свято Масляної

!!!! УВАГА !!!! "Міс Біофак"

                        5-го березня буде проходити "Міс біофак" присвячений 8-му березня.

Для участі в конкурсі потрібно:
1) Залити 3-5 фотографій в альбом (https://vk.com/album-45561656_211421772) Звичайно, з підписом (ім'ям конкурсантки)
2) Мати вечірнє (коктельне) плаття, або позичити у когось =)
3) Бути трошки (або не трошки) розумною =)
4) Підготувати номер для конкурсу талантів (починаючи зі співів, танців і закінчуючи вишивкою, бісером та ін.). Якщо Ви вибрали другу частину цього пункту, то Вам потрібно зробити відео презентацію.

Набір розпочинається з цієї секунди і закінчується 1-го березня у 00:00 годин.

 

P.S. Робітники Anima TV та Студентський Актив Біологічного факультету Вам допоможуть у всьому =)

З любов'ю, Anima TV 10084;

!!!! УВАГА !!!! "Міс Біофак"

УВАГА! Інформаційна година!

20 лютого день Героїв небесної сотні та вшанування українських захисників!

Просимо бути всім групам в 225 ауд. о  13.00 год після третьої пари для того, щоб вшанувати загиблих.


                                                                  З повагою Студенський Актив Біологічного факультету

 

          УВАГА! Інформаційна година!
                УВАГА! Інформаційна година!

Святкування Масляної

Автор: GLaDos от 11-02-2015, 21:11

З самого ранку 17 лютого на біологічному факультеті відбудеться святкування Масляної!
Запрошуємо на святкову ярмарку, на якій Ви зможете скуштувати найсмачніші млинці, вареники, пиріжки та багато іншого! 


А 18 лютого, ласкаво просимо на святковий концерт, який відбудеться о 13.15 год. у 225 ауд.

Вхід:  бажано у вишиванці!


З повагою Студентський Актив Біологічного факультету!

нямням