Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
» Последние публикации на сайте
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

День відкритих дверей в університеті, та презентаційний виступ для абітурієнтів на тему: "Професія-біолог".

7 лютого 2015 р. о 10-ій годині у головному корпусі МНУ ім. В.О. Сухомлинського відбувся презентаційний концерт для абітурієнтів.

День відкритих дверей в університеті, та презентаційний виступ для абітурієнтів на тему: "Професія-біолог".

Для студентів МНУ ім. В.О. Сухомлинського!


 
 Для студентів МНУ ім. В.О. Сухомлинського!
Спеціально до Дня Святого Валентина, пропонуємо Вам вступити в союз закоханих. Подати заявку в ЗАГС можна до 10 лютого профкому факультету
http://vk.com/vykhareva_daria.. Процес одруження відбудеться 13 лютого в головному корпусі нашого університету.

XIII Регіональна підсумкова студентська науково-практична конференція

Автор: GLaDos от 4-02-2015, 23:55
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі XIII Регіональної підсумкової студентської науково-практичної конференції «МОЛОДА НАУКОВА ГРОМАДА ПРИРОДОЗНАВЦІВ МИКОЛАЇВЩИНИ»

Організатори конференції: біологічний факультет та Студентське наукове товариство Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці (віком до 35 років), які проводять дослідження у галузях хімії, біології, біомедицини та екології. Форма участі у конференції очна. Учасники конференції можуть обрати одну з двох форм представлення своїх робіт: усна або стендова доповідь

Детальна інформація: programa_13-_Molodi_naukovtsi.doc [186.5 Kb] (cкачиваний: 610)

Початок навчання. Другий семестр 2 лютого 2015 року

Автор: GLaDos от 27-01-2015, 17:20
Навчання у новому семестрі розпочнеться 2-го лютого у звичному режимі.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА БІОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

 22 листопада 2014 р. у суботу о 10:00 пройшов щорічний день відкритих дверей на біологічному факультеті. Захід розпочався з маленької конференції під назвою "Мій вибір - моя професія", де магістри Погасій Аліна та Бродовська Яна представили дві спеціальності, за якими можна навчатись на біологічному факультеті: біолог-лаборант та вчитель біології, відповідно. Після конференції викладачі провели школярам екскурсію по кабінетах та лабораторіях факультету. Загалом, було представлено: кабінет ботаніки, кабінет зоології, лабораторії неорганічної та органічної хімії, а також наукову лабораторію, де Ларичева Олена Миколаївна розповіла про технічне обладнання, яким користуються студенти на лабораторних заняттях і під час проведення дослідів. Також окрім цього школярам були представлені гербарні зразки рослинної флори Миколаївщини, колекції комах та мікропрепарати рослинних та тваринних тканин.  
 
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА БІОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ
 

Хімічний брейн-ринг

21 листопада 2014 р. у рамках науково-практичної конференції молодих науковців "Д.І. Менделєєв та сучасність" на біологічному факультеті відбувся брейн-ринг на хімічну тематику. Участь у цьому змаганні прийняли студенти І - ІІІ курсів, утворивши дві команди по 6 чоловік - команду "Менделєєвці" та команду "Юні хіміки". Гра проходила цікаво та весело, одногрупники учасників та студенти інших курсів активно підтримували обидві команди. Учасники змагання показали свою кмітливість, глибокі знання з хімії, ерудованість з інших дисциплін, а ведучі брейн-рингу - веселу вдачу та вміння організовувати роботу студентів. Із запеклої боротьби переможцем вийшла команда "Менделєєвці", за що ми їх і вітаємо.
Хімічний брейн-ринг
Команда "Менделєєвці"

Більше фото за посиланням: https://vk.com/album-45561656_206007861

Виставка "Осінні барви"

На біологічному факультеті з 10.11.14 р. до 21.11.14 р. проходила виставка творчих робіт під назвою "Осінні барви". Студенти факультету мали змогу надати для виставки рукодільні роботи, фотографії та малюнки на тему осені. Барвисті осінні композиції тішили око та надавали похмурим дням радості та душевної теплоти. Всі учасники отримали нагороди та подяки.
Виставка "Осінні барви"
 
Більше фото за посиланням: https://vk.com/album-45561656_206008971

Перший тур олімпіад на біологічному факультеті

20.11.2014 на біологічному факультеті пройшов перший тур олімпіади з анатомії, цитології та гістології, фізіології, ботаніки, зоології, екології, хімії. Участь взяли студенти І-ІV курсів.
Перший тур  олімпіад на біологічному факультеті
Більше фото за посиланням: https://vk.com/album-45561656_205983665

Конкурс проектних та стендових робіт

19.11.2014 на біологічному факультеті пройшов конкурс проектних та стендових робіт з природничих дисциплін серед студентів. Студенти представили свої стендові доповіді.
Конкурс проектних та стендових робіт
Більше фото за посиланням: 
2) https://vk.com/album-45561656_205983441

15-й юбилейный Молодежный классический бал 2014

Автор: Екатерина от 19-11-2014, 09:03
Уважаемые друзья!
Начинаются долгожданные репетиции нашего бала! Ждем всех 20.11.14 в 17.30 в актовом зале общежития Строительного колледжа (ул.Набережная 25/3, за гостиницей "Ингул")!
Как добраться, смотрите ниже ссылку 

http://goo.gl/maps/7RSY6
 
 

15-й юбилейный Молодежный классический бал 2014