24 травня 2017 року у межах запланованої навчальної практики з зоології студенти першого курсу 120 групи відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей, де ознайомилися із світовою фауною та фауною Рідного краю.
Природнича експозиція музею представлена в трьох залах.
Експозиція першого залу — це своєрідний «музей музею». Там представлені документи та матеріали, що розповідають про формування колекції. Найстаріші експонати — екзотичні рослини, чучела тварин, мапи з приватної колекції засновника природничо-історичного музею у Миколаєві Е. П. Францева. Експонатам близько 150 років. З колекції Емануїла Францева у вітринах представлені мінерали, корали та губки, серед яких вражає своїми розмірами та формою губка «Чаша Нептуна»- зникаючий вид тропічних морів. Нас зацікавили раковина хітона та риба-рохля, яка є дуже отруйною.
Одною з найцікавіших для студентів стала колекція членистоногих, де представлені колекція метеликів , яка складає близько 25 тисяч видів; скорпіони та павукоподібні.
Студентів також зацікавили і яйця птахів (Ему австралійського, нанду звичайного, страуса африканського, журавля степового, галки, солов’я, зозулі тощо)
Діорама з видом на Кінбурнську косу — з найцікавішим заповідним місцем Північного Причорномор'я — національним природним парком «Білобережжя Святослава» привернула чимало уваги студентів. Коса простягається на 40 кілометрів, у найширшому місці — не більше десяти кілометрів, а у найвужчому — однією ногою можна стати в море, другою — в лиман. В районі Кінбурна можна зустріти близько 300 видів пернатих. Кінбунську косу називають «Пташине царство».
Ми вдячні працівникам музею за їхню працю, за уміння представити природу у її найкращих проявах.