Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
» Материалы за 30.05.2018
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

«Науковий пікнік»

Автор: chemist2016 от 30-05-2018, 16:43
30 травня в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулась нарада щодо участі науковців університету у «Науковий пікнік» м. Миколаїв.

Наукові пікніки є некомерційним проектом, що направлений на популяризацію науки серед населення.

“Наукові пікніки в Україні” – це інтерактивні експерименти для жителів різних міст України. В наметах, на скверах чи інших публічних територіях наука поєднується з забавою.

Науковий пікнік дає можливість презентувати свій ВНЗ, а також свої наукові здобутки та наукові досягнення викладачів.

Особливістю пікніків є те, що під час їх проведення не подається теорія, а використовуються практичні підходи, організатори захоплюють, розважають, розкривають таємниці науки та показують, що наука є всюди навколо нас.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Науковому пікніку, що відбудеться 16 червня 2018 р. з 14.00 до 19.00 на вул. Соборній (навпроти Каштанового скверу).

Увага! Всеукраїнський забіг «Зелена миля-2018»

Автор: chemist2016 от 30-05-2018, 16:40
Увага! Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля-2018», що відбудеться 01 червня 2018 року у парку «Перемога».

Початок об 11:00, о 10:30 відбудеться реєстрація.

Вітаємо з перемогою команду КВК біологічного факультету

Автор: chemist2016 от 30-05-2018, 16:38
Кожен день повинен починатися і закінчуватися посмішкою та добрим сміхом, адже сміх – це життя. А якщо ви вмієте розсмішити людей, то вам мерщій потрібно йти на КВК!!! Вітаємо команду КВК біологічного факультету "San Francisco" з перемогою у фіналі за кубок ректора. Бажаємо учасникам команди КВН натхнення, удачі, цікавих зустрічей та подальших перемог.
Членами КВК на біологічному факультеті є:

Прудник Дмитро
Щукіна Вікторія
Романюк Анастасія
Гузій Ілля
Кривошеєнко Анедрій
Ковальчук Катерина

Всеукраїнська науково – практична конференція «Комплексне збереження природної та історико – культурної спадщини на заповідних об`єктах»

Автор: chemist2016 от 30-05-2018, 16:13
10 – 11 травня 2018 року проводилася Всеукраїнська науково – практична конференція «Комплексне збереження природної та історико – культурної спадщини на заповідних об`єктах» на базі Національного природного парку «Білобережжя Святослава» м. Очаків. В роботі конференції прийняли участь: викладачі кафедри біології Вичалковська Н. В., Тарасова С. М., студенти 320 групи Олексюк Т. М., Стефанська А. В. Підготовлено доповідь за темою «Дослідження фауни акваторії та прилеглої території озера Солонець – Тузли».
До складу НПП «Білобережжя Святослава» входить гідрологічний заказник «Солоне озеро». Згідно із договором про співробітництво із НПП «Білобережжя Святослава» кафедра біології щорічно проводить дослідження фауни прилеглої території та акваторії озера Солонець-Тузли. Результати досліджень були представлені на конференції у вигляді доповіді та статті, яка була опублікована у збірнику матеріалів конференції. До дослідницької роботи залучені кращі студенти кафедри. На прилеглій території озера Солонець-Тузли, яку ми усвідомлюємо як оселище для багатьох видів, ми намагаємось виявити та дослідити якнайбільшу сумарну кількість видів тварин, а також проаналізувати морфологічні характеристики особин окремих популяцій безхребетних. Робота проводиться у межах наукової тематики кафедри біології МНУ імені В.О. Сухомлинського, а саме: «Інвентаризація фауни, екологічний моніторинг фонових та рідкісних видів та фауністичних угруповань безхребетних та хребетних тварин на території НПП «Білобережжя Святослава» в межах Березанського району (оз. Солонець-Тузли)»
Національний природний парк "Білобережжя Святослава " створений 16 грудня 2009 року. Загальна площа Парку становить 35223,15 га. Фауна парку налічує близько 5 тисяч видів тварин. З них 45 видів ссівців, 300- птахів, 9- плазунів, 8- земноводних, 74- риб, близько 4000- комах, 160- павукоподібних, 55- ракоподібних, 63- молюсків. З них 159 занесено до Червоної книги України та міжнародних Червоних списків.
На базі Національного природного парку студенти біологічного факультету кожного року проходять навчально – польову практику із зоології.
Всеукраїнська науково – практична конференція «Комплексне збереження природної та історико – культурної спадщини на заповідних об`єктах»
Всеукраїнська науково – практична конференція «Комплексне збереження природної та історико – культурної спадщини на заповідних об`єктах»
Всеукраїнська науково – практична конференція «Комплексне збереження природної та історико – культурної спадщини на заповідних об`єктах»