«Науковий пікнік»

Автор: chemist2016 от 30-05-2018, 16:43
30 травня в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулась нарада щодо участі науковців університету у «Науковий пікнік» м. Миколаїв.

Наукові пікніки є некомерційним проектом, що направлений на популяризацію науки серед населення.

“Наукові пікніки в Україні” – це інтерактивні експерименти для жителів різних міст України. В наметах, на скверах чи інших публічних територіях наука поєднується з забавою.

Науковий пікнік дає можливість презентувати свій ВНЗ, а також свої наукові здобутки та наукові досягнення викладачів.

Особливістю пікніків є те, що під час їх проведення не подається теорія, а використовуються практичні підходи, організатори захоплюють, розважають, розкривають таємниці науки та показують, що наука є всюди навколо нас.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Науковому пікніку, що відбудеться 16 червня 2018 р. з 14.00 до 19.00 на вул. Соборній (навпроти Каштанового скверу).