Кафедра хімії

» » День сміху або "обман" напоготові.

День сміху або "обман" напоготові.

Автор: Екатерина от 7-04-2015, 16:51
     Всі ми вже звикли до того, що 1 квітня треба обов’язково пожартувати над друзями, рідними. Зрозуміло, що жарт має бути доречним та без негативних наслідків.
Саме в цей день ми і вирішили пожартувати зі студентами нашого факультету,запросивши їх на святковий концерт,присвячений конкретно даному святу. Першим,хто зарядив всіх присутніх позитивом, був декан нашого факультету - Черно Валерій Степанович. Далі, під супроводом ведучих, культурну програму продовжили всі бажаючі студенти-активісти. Протягом години сміху та позитиву з уст учасників лунали пісні, звучали пародії та були продемонстровані інсценівки на різні тематики.
     Всі присутні залишилися задоволеними таким завершенням цього "ообливого" дня. Адже сміх не вщухав, а сміх - це продовження веселого і щасливого життя. Отож, смійтеся і живіть довго-довго!)

З любов'ю, Anima TV

День сміху або "обман" напоготові.