Кафедра хімії

» » Сухомлинські читання

Сухомлинські читання

Автор: 380680305483 от 1-10-2015, 20:17

Кожного року в нашому університеті до дня народження великого педагога, письменника та публіциста Василя Олександровича Сухомлинського проходять іменні педагогічні читання. Звісно, студенти нашого факультету також прийняли участь в них: згадали життєвий шлях видатного викладача, написали статті про його творчість, додатково читали роботи письменника.

Головною ідеєю читань були вірність педагогічній діяльності та прагнення до нових ідей у освітній справі. Протягом всього тижня викладачі разом зі студентами проводили тематичні заняття, присвячені життю та творчості В.О. Сухомлинського під гаслом "Серце віддаю дітям». Також, всі охочі мали змогу підготувати публічний виступ за темою: "Сухомлинський - визначний класик педагогіки ХХ століття".

Сухомлинські читання

Матеріал підготувала студентка 220 групи Лиса І.

Керівник : Тарасова С. М.