» » ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із диципліни „Біологія” за напрямами „Біологія рослин” та „Біологія тварин".

Автор: chemist2016 от 24-04-2017, 20:11

13-14 квітня 2017 р. студенти та викладачі біологічного факультету Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського прийняли активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади із диципліни „Біологія” за напрямами „Біологія рослин” та „Біологія тварин”. Програма олімпіади включала виконання теоретичних завдань, виконання тестів, практичні випробування, екскурсії. Всі студенти біологічного факультету, що прийняли участь були нагороджені почесними грамотами у різних номінаціях. Вітаємо Богданову Тетяну (430 група) з І місцем у тестуванні (секція „Біологія тварин”), Кукіну Олену (430 група) з відзнакою за кращі практичні знання з зоології (секція „Біологія тварин”), Юсковець Вікторію (320 група) з відзнакою за кращі теоретичні знання з фізіології рослин (секція „Біологія рослин”).