» » Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих науковців "Актуальні проблеми сучасної хімії"

Автор: chemist2016 от 25-05-2017, 22:03

Кафедра хімії та біохімії приймала активну участь у організації Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих науковців  "Актуальні проблеми сучасної хімії". В.о. завідувача кафедри хімії та біохімії, кандидат хімічних наук Ющишина Г.М. отримала подяку від ректора МУК ім. адмірала Макарова Рижкова С.С..

Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих науковців  "Актуальні проблеми сучасної хімії"