» » Науково-практична конференція молодих науковців "К. Лінней. Фундаментальні і прикладні питання біології"

Автор: babichoa от 27-11-2017, 12:45

20-25 листопада відбулася Науково-практична конференція молодих науковців присвячена видатному біологу К. Ліннею. Студенти-науковці виступили з докладами власних досліджень на наукових секціях, проходив конкурс плакатів наукових робіт студентів-магістрів, а також біологічний брейн-ринг між студентами факультету та учнями економічного ліцею міста Миколаєва.

Також відбулися олімпіади з таких дисциплін, як хімія, генетика та селекція, зоологія, екологія, ботаніка, фізіологія людини і тварин, цитологія і гістологія, анатомія людини.