Автор: babichoa от 16-03-2018, 11:30

15 березня студенти біологічного факультету 420 групи Чвартковська Вікторія та Лиса Інна демонстрували свої професійні компетенції у Миколаївському класичному ліцеї.

Відкритий урок

На уроках були присутні студенти - майбутні вчителі біології 320 групи.

Відкритий урок

Уроки були науково змістовні, методично структуровані, цікаві для учнів 10-х класів.

Відкритий урок

Ми вдячні вчителю біології ліцею Севастьяновій Світлані Іванівні та керівнику практики біологічного факультету доктору філософії в галузі освіти Тарасовій Світлані Михайлівні.