» » Екскурсія до Миколаївської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини

Автор: chemist2016 от 18-05-2018, 10:20
15 травня студенти 320 групи біологічного факультету відвідали Миколаївську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини. Миколаївська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини - є державною установою в області з питань лабораторної діагностики хвороб тварин, оцінки якості та безпеки продукції тваринного, а на ринках і рослинного походження, у тому числі сировини, продуктів та харчових продуктів, кормів тваринного і рослинного походження, кормових добавок, а також організації ветеринарної лабораторної справи в області. Таким чином студенти поглибили та закріпили знання, які були здобуті під час вивчення курсу з мікробіології та вірусології.