» » Шановні, студенти, викладачі та співробітники університету!

Шановні, студенти, викладачі та співробітники університету!

Автор: Екатерина от 5-09-2014, 22:33
Щиро вітаю з Днем знань ‑ справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Початок навчального року завжди означає відкриття нової, світлої, хоч і нелегкої дороги – дороги до знань, нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокурсників, адже саме з нього починається незвіданий і цікавий шлях до пізнання таємниць української науки.

Бажаю усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою вашої успішності на життєвому просторі.

Нехай це свято дарує всім нам високі й світлі почуття, відкриває перед молоддю широкі обрії пізнання, педагогам приносить задоволення від плодів їхніх зусиль, а батькам – віру в щасливу долю дітей.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

З повагою ректор
імені В.О. Сухомлинського В.Д. Будак