» Круглий стіл "Сучасні проблеми викладання природничих дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах"

Автор: babichoa от 12-12-2017, 12:05
11.11 2017 р. на кафедрі хімії та біохімії в рамках підвищення кваліфікації вчителів хімії та біології відбувся круглий стіл на тему «Сучасні проблеми викладання природничих дисциплін у загально-освітніх навчальних закладах». Завідувач кафедри, кандидат хімічних наук Ющишина Г.М. надала інформацію щодо на запровадження на біологічному факультеті підготовки спеціалістів нового напрямку 014.15 Середня освіта. Природничі науки. В процесі обговорення даного питання виникла жвава дискусія, під час якої вчителі поділились своїм баченням стосовно змісту та задач підготовки спеціалістів такого профілю. Вчителі ознайомились з лабораторіями кафедри, її науково-дослідною роботою, методами та технологіями навчання.