» » ІІ етап всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю знань 091 «Біологія» зі спеціальності «Біологія»

Автор: chemist2016 от 26-04-2018, 19:52
Нещодавно на базі Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького провели ІІ етап всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю знань 091 «Біологія» зі спеціальності «Біологія». У підсумковому інтелектуальному змаганні взяли участь 72 учасника – кращі юні науковці-біологи зі провідних вітчизняних вишів. Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського на заході представляли студенти 3 курсу біологічного факультету Кліментьєв Ростислав та Олексюк Тетяна. На учасників олімпіади чекали два тури змагання. Під час першого, теоретичного туру учасники мали дати розгорнуту відповідь на п’ять запитань і відповісти на 25 запитань у тестовій формі. Студенти мали продемонструвати свої знання із фізіології рослин, фізіології людини і тварин, генетики, теорії еволюції тощо. Наступного дня на учасників олімпіади чекав практичний тур, який проходив на базі Алтагирського заповідника. Прямуючи до Молочного лиману, студенти мали виконати завдання із ботаніки та зоології на практиці.