» Екскурсія до Кінбурнської коси

Екскурсія до Кінбурнської коси

Автор: chemist2016 от 10-06-2018, 16:56
Студенти 320 група за спеціальністю «014 Середня освіта. Біологія» в межах навчально-польової практики з екології відвідали Кінбурнську косу у період з 23.05.2018 по 26.05.2018. Природа Кінбурнської коси є унікальною та поєднує сосни та степові піски, солоні озера та прісний Дніпро-Бузький лиман. Дана територія є ідеальною для юних біологів! Під час екскурсій студенти мали змогу спостерігати за тваринами в природних осередках їх проживання та зрозуміти важливість збереження природи в її первозданному вигляді. Відвідали Ковалівську сагу – лісовий реліктовий масив вільхи чорної, солеродні та грязьові озера, мілководдя Ягорлицької затоки, урочище «Бієнкові плавні» – одні із об’єктів охорони НПП «Білобережжя Святослава».
Одним із завдань практики було проведення хімічного аналізу води та ґрунту різних ділянок місцевості з метою закріплення студентами на практиці навичків дослідницької роботи з об’єктами природи в польових умовах. Проводили якісний аналіз на вміст хлоридів, нітратів, нітритів, сполук заліза, визначали рН тощо.
Екскурсія до Кінбурнської  коси