» » Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018»

Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018»

Автор: chemist2016 от 11-06-2018, 16:17
За ініціативою Міністерства освіти і науки України, Національного Олімпійського комітету України, Спортивної студентської спілки України та Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня одночасно по всій України об 11.00 проводиться Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018».
Спортивна еліта Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського долучилася до цього заходу. Від біологічного факультету учасниками забігу були студентки 340 групи Клемешова Марія та Соломон Олена.
Забіг відбувся 01 червня 2018 року у м. Миколаєві на стадіоні в парку «Перемоги». З вітальним словом до учасників забігу звернулися ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського – Будак Валерій Дмитрович, а також ректори ЗВО Миколаєва, а також, в.о. начальника управління молоді та спорту – Гінкул Віктор Миколайович, начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з ФВС МОН України Кулішов Олександр Юрійович.
Студенти, які успішно подолали милю, були нагороджені дипломами, медалями та кубками.