Науковий пікнік

Автор: chemist2016 от 21-10-2018, 19:18
В місті Миколаїв пройшов другий “Науковий пікнік” організаторами якого стали викладачі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, члени обласної ради молодих учених Пасічник Марія Валеріївна та Кучер Олена Олександрівна. 29 вересня з 14:00 до 18:00 на вул. Соборній навпроти Каштанового скверу науковці Миколаївщини, юні техніки, митці розгорнули наметове містечко, де можна було ознайомитися з різними біологічними, хімічними, фізичними дослідами та багато іншого. У програмі були: досліди під мікроскопом, психологічні тренінги, економіка в стилі реп-роботи, моделювання транспорту з паперу, виготовлення свічок та ін.. Другий Науковий пікнік у Миколаєві розширив свою географію. Організатори запросили до участі дизайнерську групу з Німеччини «Simply Maria». Митці представляли локацію з дизайнерськими роботами і провели майстер-клас з виготовлення свічок і нетрадиційних технік малювання. Були і цікаві лекторії: «Усі на вакцинацію» (ГО «Батьки за вакцинацію»); «Червона книга України. Як зберегти спадок», «Як зробити побутовий пом’якшувач води», «Інноваційний кластер RinnoHub».
Захід проходився за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради та управління молоді і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації.
Науковий пікнік