» » Психологічна служба університету 6.12. тренінг зі 320 групою

Психологічна служба університету 6.12. тренінг зі 320 групою

Автор: babichoa от 11-12-2017, 12:00

6 грудня 2017 року відбувся тренінг на тему "Стрес і як з ним боротися" для студентів 320 групи біологічного факультету спеціальності "Біологія*". Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Дар'я Сергіївна.
Останнім часом, при сучасному прискоренні темпів життя, стресові стани починають грати все більшу роль в нашому жізні.Стресс по суті своїй - це наша реакція на якісь внутрішні або зовнішні зміни, в результаті якої порушується почуття внутрішнього спокою або емоційної рівноваги .Під час тренінгу за допомогою різних методів і вправ учасники розкривали дану тему з різних сторін і вчилися справлятися з напруженням.
Тренінг пройшов насичено і динамічно. Всі учасники тренінгу залишилися задоволеними і зацікавленими в продовженні вивчення цієї теми. Будемо раді новим зустрічам!

Психологічна служба університету 6.12. тренінг зі 320 групою